"Міхомайдан" висунув ультиматум Порошенку
Загрузка плеера...

Мітинг під Верховною Радою втрачає свою силу: незважаючи на вихідний, у суботу біля будівлі парламенту зібралося лише близько 150 чоловік. Втім, мала чисельність не завадила лідерам протесту виступити з ультиматумом на адресу Президента України Петра Порошенка.

Боєць батальйону "Донбас" з позивним "Катана" зачитав зі сцени вимоги, на виконання яких гаранту дали 5 робочих днів. Їх усього дві: внесення до Ради проекту закону про імпічмент глави держави та розгляд документу про антикорупційний суд. Дії мітингарів у разі відмови Порошенка поки не уточнюються, проте Банковій наполегливо рекомендують, цитуємо, "не гратися".

Тим часом соратники Міхеїла Саакашвілі встановили напроти парламенту проектор, по якому прямо на фасад транслюють слайди із зображення екс-президента Грузії та пунктів його "Плану порятунку України". Правоохоронці перемістили свій кордон ближче до наметового містечка, проте пропускають туди усіх охочих після ретельної перевірки особистих речей. Ці заходи безпеки вже дали результат: вранці 21 жовтня був затриманий чоловік, який прямував на акцію протесту з гвинтівкою, пістолетом та ножем.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram