Україна в ООН клопоталася про журналістів
Загрузка плеера...

Українська влада не здійснює реальних кроків щодо звільнення наших співвітчизників, які були незаконно ув’язнені на території РФ та у анексованому Криму. Справа обмежується виключно дипломатичними зверненнями до агресора, які той вперто ігнорує.

Черговий подібний заклик пролунав на засіданні Четвертого комітету Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй під час виступу першого секретаря Постійного представництва України Олега Ніколенка.

Доповідач заявив, що наша держава засуджує переслідування журналіста Романа Сущенка, звинуваченого Кремлем у шпигунстві. Україна вимагає від Росії негайно звільнити кореспондента видання "Укрінформ", а також припинити репресії інших працівників засобів масової інформації, зокрема, Миколи Семени. Співробітник проекту "Крим. Реалії" у вересні був засуджений до двох з половиною років умовного позбавлення волі через те, що виступав проти окупації півострова. 

Наша делегація також звернула увагу світової спільноти на використання Росією ЗМІ для ведення гібридної війни проти України. Дипломати очікують від ООН реакції на фальсифікацію новин та використання пропаганди для поглиблення конфлікту на Донбасі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram