"Діаманти" Розенблата стали біжутерією
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро звинуватило адвокатів Борислава Розенблата у затягуванні справи. У НАБУ нарікають, що захисники народного депутата не з'явились на слухання про перегляд запобіжного заходу. Дісталося і суддям Солом'янського райсуду. У Ситника здивовані тим, що служителі Феміди не призначили народному обранцю державного захисника, погодившись натомість перенести засідання.

Тим часом Солом'янським судом незадоволені і адвокати народного депутата. Захисники Розенблата стверджують, що НАБУ вплинуло на суддю Бобровника, аби той почав розгляд клопотання про продовження запобіжного заходу депутату.

Сам Розенблат вважає, що детективи його пограбували. В антикорупційному бюро стверджують, що нардеп намагався вивезти за кордон важливі для розслідування матеріали. Крім того, у Розенблата знайшли коштовності та гроші. Втім, нардеп запевняє, що він віз собою не діаманти, а біжутерію на подарунок родичкам. Парламентарій заявив, що заздалегідь повідомив детективів НАБУ про від'їзд. На своїй сторінці у Facebook Розенблат опублікував відповідний документ. Щоправда, повідомлення датоване 19 жовтня, тобто днем відльоту. Нагадаємо, Розенблата підозрюють у причетності до незаконного видобутку бурштину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram