Порошенко та Аваков посварились через намети
Загрузка плеера...

Акція протесту під Верховною Радою, що розпочалася 17 жовтня, загострила конфлікт між Президентом України Петром Порошенком та очільником Міністерства внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Згідно з інформацією, оприлюдненою деякими вітчизняними ЗМІ, глава держави був дуже роздратований тим, що мітингувальники встановили наметове містечко на вулиці Грушевського. Провину за це гарант поклав на урядовця.

В свою чергу, Аваков парирував звинувачення тим, що правоохоронці мали обирати між кривавою бійкою та напівпустими наметами. Керівництво МВС надало перевагу останньому.  

Сварка Президента та міністра нібито відбулася на Банковій ввечері 17 жовтня. Двома днями пізніше Аваков знову був запрошений "на килим" до Порошенка, проте результати цієї зустрічі невідомі.

Нагадаємо, що відкрита стадія протистояння гаранта та соратника Арсенія Яценюка розпочалася після прориву в Україну Міхеїла Саакашвілі. Порошенко вважає, що повернення Міхо сталося внаслідок бездіяльності правоохоронців. Наявність конфлікту підтвердив радника Авакова Антон Геращенко.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram