Провал справи Шеремета повісили на Деканоїдзе
Загрузка плеера...

За півтора року справа про вбивство журналіста Павла Шеремета так і не зсунулася з мертвої точки. У Міністерстві внутрішніх справ знайшли спосіб зняти з себе відповідальність за провал слідства: шануючи давню українську політичну традицію, усю провину поклали на плечі "папередніків".

Директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко під час конференції Ради Європи заявив, що помилки у розслідуванні були допущені в той час, коли відбувалася переатестація та реорганізація правоохоронців в рамках реформи. Керувала цим процесом тодішня очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе. За словами пана Шевченка, грузинці за таких умов не вдалося мотивувати співробітників на ефективну роботу.

У журналістів, присутніх на заході, виникло запитання: чому слідчі й досі не публікують фотороботи підозрюваних, хоча мають у своєму розпорядженні відеозаписи з ними? У відповідь Артем Шевченко зазначив, що криміналісти не можуть гарантувати точність цих фотороботів, тож затриманими можуть бути люди, жодним чином не пов’язані із вбивством.

Нагадаємо, що Павло Шеремет отримав смертельні пораненні під час вибуху автомобіля 20 липня 2016 року. Особи ані виконавців, ані організаторів цього злочину досі не встановлені.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram