Зі справи Полякова прибрали слово "вимагання"
Загрузка плеера...

"Бурштинова справа" проти народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова розвалюється на очах. Колишній член фракції "Блок Петра Порошенка" вже позбувся електронного браслета і ледь не покинув територію України. А представник "Народного фронту" повідомив у Facebook надзвичайно радісну для себе новину: Генеральна прокуратура змінила формулювання його звинувачення.

Відтепер зі справи Полякова вилучено ознаки вимагання хабара. Нардеп стверджує, що без них ініціатором правопорушення ГПУ фактично визнає агента Національного антикорупційного бюро. За його словами, незаконна вигода, запропонована співробітником НАБУ без попереднього наполягання з боку підозрюваного, - це провокація, і сам Поляков не має нести за неї відповідальність. Обранець переконаний: вже до січня 2018 року має відбутися повне зняття звинувачень.

Нагадаємо, що у липні Полякова було позбавлено депутатської недоторканності, і суд зобов’язав його сплатити заставу у розмірі 304 тисяч гривень та одягти електронний браслет. Гроші нардеп вніс, але від засобу контролю відмовився. Тоді з нього було стягнуто ще 608 тисяч на користь держави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram