Обама повернувся у політику
Загрузка плеера...

44-ий президент Сполучених Штатів Барак Обама вперше після завершення восьмирічного терміну своїх повноважень взяв участь у політичній акції. Колишній глава держави прибув до Вірджинії, аби виступити на підтримку кандидата у губернатори від Демократичної партії Ральфа Нортмана.

Послухати промову екс-господаря Білого дому зібралося кілька тисяч людей – після анонсу приїзду Обами квитки на захід були розкуплені миттєво. Як і за часів президентства, політик багато говорив про єдність та віру у спроможність до змін, постійно вживаючи гасло власної кампанії "Yes, we can" – "Так, ми можемо". Проте експерти відзначили, що манера поводження Обами на публіці змінилася. Тепер він значно більш різкий, агресивний та не схильний до гумору.

56-річний уродженець Гаваїв жорстко розкритикував нинішню американську владу, яка, на його думку, навмисно роз’єднує суспільство та "демонізує" людей з іншими думками та поглядами. Він також нагадав публіці досягнення восьми років свого перебування в Овальному кабінеті: створення робочих місць, більш доступна вища освіта, система медичного страхування, повернення армійців з Близького Сходу, а також боротьба з кліматичними змінами.

З усього цього можна зробити висновок, що Обама готовий повноцінно повернутися до політики. Не виключено навіть, що він знову очолить демократів. Проте повернутися у президентське крісло йому не вдасться: 22-а поправка до конституції США забороняє особі, що вже двічі ставала главою держави, балотуватися втретє.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram