"Зоря" у Львові здивувала німців

Більшості вболівальників знайома легендарна фраза Гарі Лінекера про те, що у футбол грають 22 людини, а виграють завжди німці. У четвер на "Арені-Львів" луганська "Зоря" мала довести, що англієць все ж помилявся. Мала – і довела!

Перед початком матчу між бронзовим призером Прем’єр-ліги та берлінською "Гертою" німецькі журналісти зізнавалися своїм українським колегам, що не знають у складі "Зорі" жодного гравця. Можна не сумніватися, що за 90 хвилин вони вивчили щонайменше два прізвища: Сілас та Сваток.

Саме ці двоє футболістів шокували гостей неймовірними ударами. Бразилець у першому таймі блискуче виконав штрафний, не залишивши жодних шансів голкіперу "Герти" Руне Ярстейну. А Олександр Сваток п’ятою замкнув простріл свого тезки Олександра Караваєва, який вчергове продемонстрував, що є лідером команди. У проміжку між цими голами Дейві Зельке подарував підопічним Паля Дардаї надію на позитивний результат, яка, втім, не виправдалася.

2:1 – луганці здобувають другу поспіль перемогу у Лізі Європи і збільшують свою перевагу над "Атлетіком" з Більбао до чотирьох очок. Колектив Юрія Вернидуба займає друге місце у групі і зберігає непогані шанси вперше в історії вийти у плей-оф.