Розвідка України закуповує келихи та кавоварки
Загрузка плеера...

Вітчизняні чиновники продовжують "радувати" простих українців різноманіттям державних закупівель, що здійснюються через розрекламовану систему ProZorro. Здавалося, ніщо не може перевершити прагнення Національного банку придбати тисячі наборів для настільних ігор. Проте серйозним претендентом на звання найбільш дивного тендеру стали торги, оголошені Службою зовнішньої розвідки. Співробітникам відомства терміново необхідні… кавоварки та келихи для вина.

Обурення громадськості не було б таким значним, якби не масштаби закупівлі. Посуду хочуть придбати аж 500 одиниць – можна напоїти доп'яна усіх розвідників України. А машин для приготування кави замовили п’ять, причому не простих, а від відомого бренду Delonghi. Вартість однієї – 10 тисяч гривень, то ж уся партія обійдеться в півсотні тисяч. Додати до цього аж 15 тисяч на келихи – і виходить чимала сума, яка буде взята, звісно ж, із кишень платників податків.

Служба розвідки отримала нового керівника – Євгена Божка – лише місяць тому. Його призначив особисто Президент країни Петро Порошенко. І якщо очільник відомства продовжить у такому ж дусі, то незабаром забаганки розвідників стануть ще більш екзотичними. Не дивно тоді, що силовики намагаються збільшити обсяг свого фінансування у проекті держбюджету на наступний рік.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram