Трамп скотився у рейтингу Forbes
Загрузка плеера...

Зайнятість Дональда Трампа президентськими справами суттєво зашкодила його статкам. Журнал Forbes опублікував свіжий список 400 найбагатших американців, у якому глава держави зайняв лише 248-е місце, втративши порівняно з минулим роком 92 позиції. Його заощадження та майно оцінюються експертами у 3 мільярди 100 мільйонів доларів.

Біднішим президент США став через різке падіння цін на елітну нерухомість у Нью-Йорку. Трампу належить ряд об’єктів на Мангеттені, загальна вартість яких усього за рік зменшилася на 400 мільйонів "зелених". Окрім того, дешевшими стали гольф-курорти республіканця, мережа яких охоплює не лише Сполучені Штати, але й інші країни. Є проблема і з попитом на послуги, які надають підприємства Трампа: багаті клієнти не хочуть, аби їх асоціювали з господарем Білого дому через деякі його суперечливі висловлювання. Прибутки через це відчутно знизилися.

Звісно, передвиборча кампанія та організація заходів, пов’язаних зі вступом на посаду президента, також сильно вдарили по кишені мільярдера. Одна тільки агітація обійшлася Трампу у 66 мільйонів доларів.

Рейтинг Forbes вчергове очолив засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс. Творець сервісу Amazon Джефф Безос, який певний час навіть випереджав Гейтса за розміром статків, все ж опинився на другому місці. Замикає трійку товстосумів фінансист та меценат Воррен Баффет.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram