Міносвіти змінило правила вступу до вишів
Загрузка плеера...

Нових абітурієнтів чекають зміни у вступній кампанії. Відповідний наказ про переформування умов приймання до вищих навчальних закладів у 2018 році підписала Лілія Гриневич глава МОН України.

У наступному році реєстрація електронних кабінетів, з усіма потрібними паперами, розпочнеться 2 липня і триватиме до 25 липня. Подавати заяви та документи можна буде із 12 липня.

Абітурієнти, які будуть проходити співбесіди, творчі конкурси та вступні іспити подаватимуть заяви до 20 липня. Натомість, хто вступатиме за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання – до 26 липня.

Творчі конкурси проводитимуться поетапно з 14 до 26 липня, вступні іспити триватимуть з 21 до 26 липня, а співбесіди – з 21 до 23 липня включно.

Відтепер майбутні студенти зможуть подати не більше 7 заяв про вступ на бюджетну форму навчання. Їм буде доступно тільки 4 спеціальності. А от на контрактне навчання кількість заявок обмежень не має. На кожну із форм навчання подаватимуть лише електронні заяви.

Для вступу можна буде використати сертифікати ЗНО за 2016, 2017 та 2018 роки. Оцінки з іноземних мов прийматимуть лише за 2018.

Зазначимо, Міністерство освіти та науки України вже затвердило дати реєстрації та розклад проведення зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram