Кабмін вимагає жорстоко карати винуватців ДТП
Загрузка плеера...

У Кабінеті Міністрів України розробляють жорстку систему контролю водіїв на дорогах, яка б звела смертність у ДТП на нуль. Протягом тижня вона має бути узгоджена з різними відомствами й може бути введена в дію з 1 січня 2018 року.

Про це повідомив у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, основні вимоги міністерства полягають в обмеженні швидкості руху у містах до 50 км/год та "драконівських штрафах" за недотримання правил дорожнього руху, непристебнуті паски безпеки, використання гаджетів за кермом під час руху та ще за низку порушень.

Омелян розповів, що на нові заходи безпеки, окрім фінансування з дорожнього фонду України, передбачено близько півмільярда грн із коштів секторальної підтримки ЄС. Ці гроші підуть на обладнання місць найбільшої концентрації ДТП по країні.

Останнім часом в українському суспільстві часто порушується питання про посилення відповідальності водіїв за ДТП, особливо у світлі резонансних аварій, де машини преміум-класу, порушуючи правила, забирають життя людей. Зокрема, показовою є історія зі смертельною ДТП за участі Станіслава Толтошеєва, аварія за участі автомобіля Петра Димінського та остання резонансна ДТП в Харкові, у якій автомобіль розчавив 5 людей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram