Пожежі коштували прем’єру посади
Загрузка плеера...

В Україні будь-яка надзвичайна ситуація зазвичай призводить до того, що вище керівництво держави піариться на лихові простих людей. А заразом Президент та прем’єр знаходять серед дрібних посадовців "цапів-відбувайлів" для звільнення. Зовсім інший підхід мають розвинені європейські держави. Там голови виконавчої влади реально відповідають за добробут громадян, що й продемонстрував очільник уряду Португалії Антоніу Кошта.

Політик оголосив про те, що добровільно покине пост прем’єра, оскільки він сам та його підлеглі не змогли попередити загибель людей у лісових пожежах, що охопили країну. Таким чином, Кошта вирішив не чекати на результати розгляду в парламенті питання щодо недовіри усьому складу кабінету міністрів. Опозиція виступила з цією ініціативою, оскільки вважає, що влада не змогла швидко та ефективно відреагувати на поширення вогняної стихії.

Лише за останні кілька днів кількість жертв лісових пожеж у Португалії сягнула позначки у 40 осіб. Ще близько півсотні громадян отримали пошкодження різного ступеня важкості. Усього ж за чотири місяці аномальних загорянь загинуло понад сто людей.            

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram