"Вовки" ледь не загризли "аристократів"

Італійський тренер проти італійської команди – це протистояння завжди дуже непередбачуване. У середу "Челсі" Антоніо Конте на "Стемфорд Бридж" приймав "Рому" і, незважаючи на статус фаворита зустрічі, заледве зміг уникнути першої поразки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

Бразилець Давід Луїз, може, й не найкращий захисник планети, проте його беззаперечний плюс – чудово поставлений удар. На 11-ій хвилині гості забули про цю його якість і дали тридцятому номеру нагоду вистрілити з-за меж штрафного майданчика, яку Давід не змарнував, вивівши "аристократів" уперед.

Друге взяття воріт організували Альваро Мората та Еден Азар, які розігнали шалено швидку контратаку. Удар іспанця захисники заблокували, проте м’яч ліг точнісінько на ногу бельгійцеві. 2:0 за кілька хвилин до завершення першого тайму – здавалося, "Ромі" ловити нічого.

Втім, ще до перерви Александр Коларов скоротив відставання. Серб усе зробив сам: прокинув снаряд повз двох гравців у синіх футболках, прискорився та розстріляв ворота Тібо Куртуа.

Герой Рима у другій сорокап’ятихвилинці – Едін Джеко. Два удари боснійця перевернули ситуацію у матчі з ніг на голову. Італійці були близькі до першої в своїй історії перемоги на Туманному Альбіоні, та ще й якої – після неймовірного камбеку. На жаль для підопічних ді Франческо, "Челсі" здаватися не збирався. Мрії "вовків" про три очки розбив Азар, оформивши дубль. На цьому злива голів припинилася. 3:3 – фантастична нічия, що стала окрасою ігрового дня.

У інших поєдинках "Атлетіко" не змогло на виїзді обіграти "Карабах" 0:0, "ПСЖ" принизив "Андерлехт" 4:0, "Манчестер Юнайтед" мінімально здолав "Бенфіку", а "Ювентус" заледве впорався з лісабонським "Спортінгом".