Енергоатом": помічник нардепа допоміг фіктивній фірмі
Загрузка плеера...

Держпідприємство "Енергоатом" поскаржилось на незаконні фінансові претензії. Прес-служба компанії повідомила, що у них намагаються відсудити 2,3 млн грн. У держпідприємстві пояснюють, що йдеться про справу 15-річної давнини. Тоді Хмельницька атомна електростанція заборгувала майже 1,8 млн грн приватному підприємству "Електропостачзбут". У 2002 році Господарський суд Києва підтримав претензії компанії і зобов'язав "Енергоатом" розрахуватись. Борги було погашено у 2014.

В "Енергоатомі" заборгованість називають сумнівною і пояснюють, що вона виникла через оборудки з цінними паперами. На держпідприємстві називають опонентів "фіктивної фірмою" і додають, що оригіналів долучених до справи документів не існує. Судова ухвала про відшкодування загубилась аж у 2002 році, така ж доля спіткала і документи приватної фірми. У цьому році компанія вирішила добитись відшкодування інфляційних втрат. Цього разу суд підтримав "Енергоатом", проте приватне підприємство оскаржило рішення.

Прес-служба "Енергоатома" заявила, що до фінансового тиску причетний Володимир Бондарчук, помічник народного депутата з "Батьківщини" Вадима Івченка. Саме він був присутній у суді, він же оплачував судові збори. Ані нардеп, ані його помічник поки не прокоментували заяву.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram