Міграційна служба створить демографічний реєстр
Загрузка плеера...

В Україні має з'явитись єдиний демографічний реєстр. За повідомленнями ЗМІ, Кабмін вже схвалив відповідний проект постанови.

Уряд доручив Державній міграційній службі створити цю базу даних. Забезпечувати технічну підтримку має держпідприємство "Документ", що займається виготовленням паспортів.

Новостворена база фіксуватиме інформацію про вік, сімейний стан та місце реєстрації громадян. Деякими речами працівники Державної міграційної служби не повинні цікавитись. Так, чиновникам заборонено шукати інформацію про расову чи етнічну приналежність людини. Українці також не мають звітувати про стан здоров'я, релігійні погляди чи політичні вподобання.

Державна міграційна служба має повідомляти людей про передачу інформації з реєстру будь-яким організаціям. Урядовці вважають, що створення ресурсу полегшить процедуру видачі і обміну біометричних документів.

Відзначимо, запуск реєстру пов'язаний із запровадженням біометрики. У міграційні службі підрахували, що українці вже оформили 5,3 мільйонів біометричних паспортів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram