"Тур де Франс" віддасть шану воїнам Першої світової
Загрузка плеера...

У Парижі відбулася презентація маршруту 105-ої в історії супервелобагатоденки "Тур де Франс". Гонка відбуватиметься з 7 до 29 липня 2018 року. Початково старт планувався на тиждень раніше, проте організатори перенесли дату через чемпіонат світу з футболу, аби не втрачати глядацьку аудиторію.

"Гран-департ" Туру вперше за кілька років відбудеться на території Франції – у департаменті Вандея. На честь сторіччя завершення Першої світової війни "Велика петля" відвідає плато Глієр, де відбувалися запеклі бої. Це стане своєрідним відданням шани полеглим французьким воїнам. Хоча загальний кілометраж гонки скоротився, її складність виросла. Зокрема, спортсменам доведеться підкорити вершину Альп д’Юез, що вважається надзвичайно важким випробуванням. Традиційно фінішує Тур на Єлисейських полях.

На презентації були присутні основні претенденти на перемогу за версією букмекерів – британець Кріс Фрум та голландець Том Дюмулен. Обидва провели феноменальний сезон, проте кращим гонщиком року та володарем премії Velo d’Or все ж визнали Фрума. Капітан команди "Sky" став першим в історії спортсменом, який в один і той самий рік здобув перемогу у генеральній класифікації "Тур де Франс" та "Вуельти Іспанії". Дюмулен може похвалитися лише тріумфом на "Джіро д’Італія".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram