Турчинов злякався мітингів і не поїхав в Брюссель
Загрузка плеера...

18 жовтня секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов мав очолити українську делегацію у Брюсселі під час засідання Комісії Україна-НАТО. Важливим пунктом програми візиту була зустріч колишнього виконувача обов’язків Президента України з генеральним секретарем Північноатлантичного альянсу Єнсом Столтенбергом. Проте буквально останньої миті Турчинов відмовився від поїздки та переніс заплановані заходи за своєї участі.

Тривалий час було невідомо, що ж послужило причиною такого рішення. Проте згодом прес-служба РНБО виступила із заявою, що очільник відомства не поїхав до Брюсселя через загострення на Донбасі, а також внутрішню ситуацію в країні.

Таке пояснення виглядає досить непереконливо. Раніше Турчинов не вносив значних корективів до власного розкладу через загибель бійців у зоні АТО. Не особливо вимагають присутності секретаря на робочому місці й акції протесту у центрі столиці. Серйозних заворушень так і не сталося, а кількість мітингарів під Радою порівняно з вівторком значно скоротилася.

Навряд чи панові Столтенбергу сподобається скасування зустрічі. Цей крок може суттєво зашкодити співпраці України з НАТО, яка останнім часом дедалі поглиблюється.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram