Лідер КНР проголосив нову "еру соціалізму"
Загрузка плеера...

У Пекіні розпочав роботу XIX з'їзд Комуністичної партії Китаю. Урочисте засідання відкрив лідер країни – Сі Цзиньпін, який у своїй промові озвучив головні проблеми, які стоять перед Піднебесною.

Зокрема, йшлося про безробіття, прогалини у сферах охорони здоров’я, освіти, також увага лідера була зосереджена на питанні розшарування китайського суспільства.

Глава Китаю пообіцяв побороти їх, як віруси, що підточують здоров'я партії. Він закликав соратників "рішуче опиратися" будь-яким діям, спрямованим на послаблення позицій правлячої політсили.

Генеральний секретар наголосив, що досягнення національного відновлення – це не поле перейти, для цього потрібно більше, ніж просто гупати в барабани та бити в гонг. Також, він зауважив, що кожен повинен мати амбітні цілі та завжди бути напоготові.

Крім того, Сі Цзиньпін зробив акцент на вступі країни до нової "ери соціалізму", що їхні перспективи дуже світлі, "однак і виклики серйозні".

З’їзд триватиме до 24 жовтня. 25 жовтня запланований перший пленум Центрального комітету XIX скликання в новому складі. На ньому оберуть Політбюро ЦК і його Постійний комітет.

Зауважимо, у форумі беруть участь понад  2 тисячі делегатів, які обговорюватимуть суспільно-економічну та політичну ситуації Китаю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram