Розенблата "розкільцювали"
Загрузка плеера...

Народний депутат України Борислав Розенблат більше не зобов’язаний носити електронний браслет, оскільки термін дії запобіжного заходу, обраного для нього судом, вичерпано. Колишній член фракції "Блок Петра Порошенка" повідомив, що вже позбувся неприємного "аксесуару". При цьому представники правоохоронних органів під час та після зняття браслету не проводили з обранцем жодних слідчих дій.

Поки невідомо, чи повернули Розенблату закордонні паспорти, які його змусили здати, щоб уникнути втечі нардепа за кордон.

Нагадаємо, що парламентаря підозрюють у причетності до злочинної діяльності, пов’язаної з незаконним видобутком бурштину однією з іноземних компаній.

За неправомірну вигоду Розенблат нібито вносив до Верховної Ради законопроекти, а також чинив тиск на державні та місцеві органи влади з метою прийняття рішень на користь фірми.

21 червня генеральний прокурор Юрій Луценко вніс на розгляд регламентного комітету Верховної Ради подання про позбавлення нардепа недоторканності та його арешт. Депутати відібрали у Розенблата імунітет, але на затримання згоди не дали.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram