Шулявський міст не ремонтують… через киян
Загрузка плеера...

З моменту обвалу шматка бетону з однієї із секцій Шулявського шляхопроводу минуло вже вісім місяців. Столична влада обіцяла, що "міст, який втомився" почнуть ремонтувати восени, проте поки жодної активності з боку "Київавтодору" не спостерігається. І винні у цьому, як виявляється, не чиновники, а прості жителі міста.

Мерія затвердила проект реконструкції, що передбачає зведення двохрівневої розв’язки з чотирма смугами руху по проспекту Перемоги та трьома – по вулицях Довженка та Гетьмана. Обраний варіант вирішення транспортної проблеми киянам чомусь не сподобався. Понад 10 тисяч користувачів мережі підписали електронну петицію з вимогою побудувати трьохрівневу розв’язку з розворотним кільцем. Документ передали на розгляд Київради, а депутати щось не поспішають його обговорювати.

Саме це зволікання і не дозволяє дорожнім службам розпочати ремонт. Принаймні, за версією Київської міськдержадміністрації. Дивно: у цьому питанні влада аж надто дослухається до виборців, на відміну від багатьох інших скандальних проектів. Мабуть, з боку чиновників просто немає особливого бажання витрачати гроші на реконструкцію шляхопроводу, якщо їх можна покласти до власної кишені. Тим більше, що експерти запевняють: найближчим часом повний обвал мосту не загрожує.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram