Указ Трампа знову зустрів опір Феміди
Загрузка плеера...

18 жовтня мав набути чинності указ президента Сполучених Штатів щодо заборони перетину кордону громадянами кількох африканських, азійський та південноамериканських країн. Це вже третій подібний документ, підписаний Дональдом Трампом після вступу на посаду. Попередні два були вкрай негативно сприйняті громадськістю, а у березні федеральний суд штату Гаваї взагалі заблокував антиміграційний указ. Нову редакцію розпорядження глави держави спіткала та ж доля.

Судова влада знову призупинила дію указу, і знову на Гаваях. Що цікаво, суддю Дерріка Уотсона обурили лише ті пункти, що стосуються вихідців з Ірану, Ємену, Лівії, Сомалі, Сирію та Чаду. А от заборона для жителів Північної Кореї та чиновників із Венесуели заперечень з боку служителя Феміди не викликала жодних.

У Білому домі впевнені: ніщо не завадить все ж запровадити обмеження. Прес-служба президента наголошує, що Міністерство юстиції "рішуче захищатиме законні дії Дональда Трампа". Текст указу, за словами соратників республіканця, був створений у тісній взаємодії з іноземними урядами та не містить жодних дискримінаційних положень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram