Омеляну закидають ще більше корупції
Загрузка плеера...

Минулого тижня Національне антикорупційне бюро України повідомило про те, що проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна відкрито справу щодо незаконного збагачення. У декларації чиновника було знайдено безліч порушень: до прикладу, обсяг готівкових заощаджень суттєво перевищив загальний офіційний дохід за останні п’ять років.

17 жовтня свої звинувачення на адресу Омеляна висунув ще один орган – НАЗК. На сайті відомства з’явилася інформація, що очільнику Мінінфраструктури винесено припис стосовно порушення законодавства. Мова йде про статті 57, 58 та 65 Закону України "Про запобігання корупції". Під час проведення спеціальних перевірок кандидатів на посади у підконтрольному йому відомстві Омелян невчасно надсилав запити до державних органів, а згодом ухвалював рішення про призначення співробітників без висновків Мін’юсту. Окрім того, він відмовлявся притягувати службовців до дисциплінарної відповідальності. Це може свідчити про наявність у кадровій політиці міністерства корупційної складової.

Прес-секретар Володимира Омеляна Марина Томко у соціальній мережі Facebook написала, що чиновник чекає на офіційні документи від НАЗК і після їх отримання має намір вжити необхідних заходів. При цьому вона наголошує, що претензії антикорупціонерів стосуються не так міністра, як державного секретаря.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram