Головні події 17-18 жовтня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 17-го до ранку 18 жовтня 2017 року:

Каталонці знову протестують

Жителі автономії вимагають звільнити заарештованих іспанською владою лідерів громадських організацій "Національна асамблея" та "Загальна культура" Жорді Санчеса та Жорді Куішара. У Барселоні кількість мітингувальників сягнула 200 тисяч, вони кричали поліції "геть окупаційні сили".

Інвестор-корупціонер вийшов на волю

Суд відпустив під особисте зобов’язання інвестора компанії "Трейд Комодіті" Володимира Трофименка, якого підозрюють у причетності до злочинної схеми закупівлі палива для Міноборони. Прокуратура вимагала обрати запобіжний захід у вигляді арешту або застави у розмірі 149 млн гривень, проте суддя Солом’янського суду проігнорувала ці клопотання.

Сенат Канади підтримав "акт Магнітського"

Верхня палата Країни кленового листа одностайно схвалила закон, що дозволяє запроваджувати персональні санкції проти порушників прав людини. Документ є аналогом американського "акту Магнітського", названого на честь закатованого Кремлем адвоката, що розкрив найбільшу корупційну схему в історії Росії.

Намети пообіцяли не зносити

Генеральний прокурор Юрій Луценко та голова Національної поліції Сергій Князєв заявили, що наметове містечко під Верховною Радою чіпати не будуть. При цьому очільники силових відомств стверджують, що деякі з організаторів акцій під парламентом роблять ставку на провокації.

Букера вдруге отримав американець

Вдруге в історії лауреатом літературної Букерівської премії став громадянин США – Джордж Сондерс за роман "Лінкольн в Бардо". Букер вважається найпрестижнішою нагородою у царині англомовної літератури. Розмір премії складає 50 тисяч фунтів стерлінгів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram