Депутатів звинуватили у зриві погоджувальної ради
Загрузка плеера...

Засідання погоджувальної ради голів парламентських фракцій та комітетів завершилося достроково і зі скандалом. До зали прийшли декілька народних депутатів, які вимагали внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти про скасування депутатської недоторканності, закон про вибори народних депутатів за відкритими списками та закон про Антикорупційний суд. Перед цим відповідні вимоги були озвучені на мітингу біля парламенту.

Мустафа Найем, народний депутат України (фракція "БПП"):

"Андрій Володимирович – зробіть це, будь ласка! Поставте на голосування зараз і сьогодні зранку на голосування ці законопроекти".

Голова Верховної Ради згадав про існування регламенту і виніс це питання на розсуд присутніх.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"З чого ми маємо почати сьогодні робочий день? Бо виникла дискусія з цього приводу – виборче законодавство чи медична реформа".

Троє з восьми керівників депутатських фракцій та груп висловилися за те, щоби працювати відповідно до вже затвердженого порядку денного.

Сергій Березенко, народний депутат України (заступник голови фракції "БПП"):

"Ми просили б все таки не ламати систему, яка була проговорена на засіданні фракцій ще у четвер. Давайте проведемо, тим більше, що більшість з вас за медичну реформу, давайте проголосуємо за медичну. Після цього ми голосуємо за те, щоб включати в порядок денний!"

Спікер оголосив, що роботу парламент розпочне із розгляду медичної реформи, через що група народних депутатів здійняла галас.

"Виходьте до людей, виходьте до людей!"

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Колеги, увага! Я хочу повідомити вам, що зараз відбувається зрив погоджувальної ради, нема можливості виступати представникам. І я зараз призупиняю засідання погоджувальної ради у зв’язку із неможливістю його проводити".

Нагадаємо, минулого пленарного тижня Андрій Парубій уже закривав достроково пленарне засідання Верховної Ради через підпал у сесійній залі димової шашки позафракційним нардепом Левченком. Проте технічні причини, які нібито унеможливили проведення засідання, спікер виявив уже після того, як Рада розглянула потрібні владі рішення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram