МВФ: треба думати не про вибори, а про реформи
Загрузка плеера...

У Міжнародному валютному фонді заявили, що українським політикам треба думати не про вибори, а про реформи. Про це заявив перший заступник виконавчого директора МВФ Девід Ліптон. Він відзначив покращення у макроекономічній політиці України, проте додав, що вже пора перейти до структурних змін.

МВФ досі чекає приватизації державних об'єктів та створення антикорупційного суду. Крім того, партнерів непокоїть ціна на газ для населення. У Міжнародному валютному фонді хочуть, щоб тарифи були прив'язані до ринкової вартості палива. Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про прогрес у переговорах, хоча формулу ціни ще досі не встановлено. Тим часом у Кабміні неодноразово заявляли, що не будуть змінювати ціни. У Мінфіні стверджують, що, доки це питання не буде вирішено, говорити про одержання чергового траншу зарано.

Представник МВФ Девід Ліптон застеріг від згортання реформ, адже це може перекреслити всі досягнення України у відношеннях з міжнародними партнерами. Ліптон заявив, що українська влада повинна продемонструвати прогрес ще до початку передвиборчої кампанії.

Наступні президентські і парламентські вибори мають відбутися у 2019 році. Зазначимо, що до цьогу часу Україна повинна погасити 11 млрд дол. боргових зобов'язань.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram