Тимошенко потягнула журналістів до суду
Загрузка плеера...

Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко подала до суду на журналістів, які повідомили, що її родина заробляє на мережі ломбардів через офшори. Політик попросила суд зобов'язати авторів розслідування публічно спростувати цю інформацію та принести вибачення у прямому ефірі.

Напередодні програма "Наші гроші" повідомила, що родичі Тимошенко отримали 2 млн 400 тис грн від офшорної кіпрської компанії "Діафокс Консалтинг Лімітед", на яку в Україні оформлено мережу ломбардів "Дешева Готівка". У розслідуванні також ішлося про те, що офіс згаданої фірми розташований у будівлі відділення "Батьківщини". Сама будівля належить екс-нардепу Костянтину Бондарєву.

У прес-службі партії офіційно заявили, що їхній лідер та члени "її сім'ї ніколи не мали стосунку до ломбардів", "не володіли ними", а матеріали, оприлюднені ЗМІ, назвали замовними.

Водночас журналісти не планують просити пробачення, а навпаки, збираються подати зустрічний позов. Як виявилося, наступного дня після заяви Тимошенко на адресу одної із журналісток посипалися образи та погрози вже з боку Бондарєва, усе зафіксовано в смс-повідомленнях.

Наразі на ломбардах "Дешева Готівка" у Києві та Боярці активісти розклеїли листівки із провокаційними написами на адресу Тимошенко.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram