Війна проти "Театру на Подолі" не завершена
Загрузка плеера...

Здавалося, офіційне відкриття "Театру на Подолі" у Києві мало поставити крапку у протистоянні влади та активістів. Втім, кияни, які вперто порівнюють фасад будівлі з домовиною, не збираються здаватися. 21 жовтня об’єднання "Громада Андріївський Узвіз" закликає усіх небайдужих прийти до театру та висловити свою незгоду з введенням його у експлуатацію.

Головний аргумент протестувальників – мерія не виконала обіцянку про те, що дослухатиметься до думки жителів столиці. Петиція про демонтаж споруди, яка набрала понад 10 тисяч підписів, не переконала КМДА у необхідності хоча б відтермінувати відкриття театру та провести відкриті громадські слухання.

Причина ігнорування загального невдоволення проста – головним спонсором скандального будівництва була корпорація Roshen. Кондитерську імперію Петра Порошенка, судячи з усього, цікавила не якість виконаних робіт, а сам факт того, що місту нібито роблять великий "подарунок". Відтак, активісти вважають, що театр став символом не лише зневаги до історії, але й брехні та бездумного піару.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram