Захоплення "вертолітодрому" в Києві виявилось марним
Загрузка плеера...

16 жовтня представники праворадикальних сил "Національний корпус", "Свобода" та "Правий сектор" заявили про взяття під свій контроль будівлі гелікоптерного майданчика поблизу Верховної Ради України.

Націоналісти висунули до влади ряд вимог – зокрема, повернути "вертолітодром" у державну власність, провести конкурс щодо оцінки споруди та її цільового призначення, а також зробити так, аби вона приносила користь громаді міста.

Як виявилося, зусилля молодиків у балаклавах були марними. За словами прес-секретаря генерального прокурора Лариси Сарган, вертолітний майданчик вже перебуває в управлінні державного підприємства. ГПУ тривалий час розслідує кримінальне провадження за фактом незаконного будівництва на Парковій дорозі. У серпні суд наклав на ці нежитлові приміщення арешт, а охорону та підтримання майна у належному стані доручив фірмі "Фінансування інфраструктурних об’єктів".

Заяви речниці Юрія Луценка націоналістів не задовольнили. Праворадикали відмовляються покинути будівлю і не пускають всередину нікого, окрім працівників комплексу. Вони наполягають на тому, що сім’я президента-втікача Януковича все ще отримує за майданчик орендну плату з бюджету.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram