Журналістку вбили за "Панамагейт"
Загрузка плеера...

Виявляється, не лише в Україні журналістів підривають у їх власних автомобілях. На Мальті від вибуху автівки загинула співробітниця ЗМІ, популярний блогер Дафна Каруана Галіція. Інцидент стався поблизу міста Біднія на півночі країни.

Жодних сумнівів, що мотивом вбивства слугувала професійна діяльність жінки. Дафна Галіція була відома своїми розслідуваннями, пов’язаними з так званим "Панамагейтом". У квітні цього року вона однією з перших заявила про зв’язок кількох відомих світових лідерів з панамськими офшорами. Зокрема,  Галіція звинувачувала у фінансових махінаціях родину прем’єр-міністра Мальти Джозефа Муската. За два тижні до рокової поїздки 53-річна блогер повідомила поліцію, що отримує погрози від невідомих.

Близько трьох тисяч мальтійців зібралися на жалобну ходу, аби вшанувати пам’ять загиблої журналістки. Вони поклали свічки до Монументу Любові у місті Слієма та поаплодували мужності Дафни та її відданості принципу свободи слова.

Цікаво, що найбільше обурення вбивством Галіції висловив скандальний засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж. На своїй сторінці у Twitter австралієць пообіцяв нагороду у розмірі 20 тисяч євро кожному, хто повідомить інформацію, яка допоможе притягнути до відповідальності замовників та виконавців цього злочину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram