Головні події 16-17 жовтня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 16-го до ранку 17 жовтня 2017 року:

Вбито авторку статей про "Панамагейт"

На Мальті внаслідок вибуху автомобіля загинула журналістка Дафна Каруана Галіція, яка вела розслідування у справі про панамські офшори. "Панамагейт" розгорівся у квітні після публікацій про причетність деяких світових лідерів до відмивання грошей та ухилення від податків.

Україну обрано до Ради ООН з прав людини

Українська делегація увійшла до складу Ради ООН з прав людини на період з 2018 до 2020 року. Нашу кандидатуру підтримали 177 країн-членів Організації Об’єднаних Націй.

Британія потерпає від "Офелії"

Ураган "Офелія", що вирує над Сполученим Королівством та Ірландією, вже забрав три життя. Швидкість вітру досягає 176 км/год, у Англії метеорологи попереджають про повені.

Радикали захопили вертолітний майданчик

Представники "Національного корпусу", "Свободи" та "Правого сектору" взяли під контроль будівлю вертолітного майданчика у центрі Києва. Націоналісти вимагають повернути споруду, зведену за часів Януковича, у державну власність.

Піренейський півострів охоплено вогнем

В Іспанії та Португалії внаслідок пожеж загинули 34 людини. Ліквідацією загорянь займаються тисячі вогнеборців, ситуація ускладнюється через сильні вітри.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram