Курц заявив про перемогу на виборах
Загрузка плеера...

В Австрії оголосили попередні результати парламентських виборів. Лідирує консервативна "Австрійська народна партія", яка набрала більше 31% голосів. На другому і третьому місці розташувались "Австрійська партія свободи" та Соціал-демократична партія. Кожну з них підтримали близько 27% виборців.

Щоправда, це не остаточні результати. Залишилось підрахувати ще бюлетені, надіслані поштою, які становлять десяту частину голосів. Втім, лідер "Народної партії" Себастіан Курц уже заявив про перемогу. Курц також повідомив, що уже готовий очолити уряд країни. Зараз політик перебуває на посаді міністра закордонних справ.

Парламентські вибори в Австрії відбулися достроково через розвал урядової коаліції. Вірогідним партнером для формування нової коаліції для "Народної партії" може стати права "Партія свободи".

Відзначимо, що Президент України уже привітав Себастіана Курца з перемогою. Петро Порошенко заявив, що майбутній канцлер Австрії – це людина, яка знає українську тематику і готова об'єднати зусилля заради миру.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram