Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 9 по 13 жовтня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 9 по 13 жовтня 2017 року:

Порошенко та Кличко відкрили "театр-домовину"

У Києві відкрили будівлю "Театру на Подолі", чорний дах якого постійно порівнювали з домовиною. Захід відвідали мер столиці Віталій Кличко та Президент України Петро Порошенко. Вартість робіт склала 174 мільйони гривень.

"Шкідлива праця": Корчак отримала більше 100 000 грн на оздоровлення

Голова НАЗК Наталя Корчак у вересні лише на оздоровлення отримала понад 107 тис. грн. матеріальної допомоги. У відповіді Нацагентства на запит сказано, що загалом чиновниця заробила за вересень майже 212 тис. грн.

Угода про Асоціацію під загрозою

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив про намір переглянути Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС. Чиновник переконаний, що для угорців та інших етнічних груп новий закон створює навіть гіршу ситуацію, аніж була за часів СРСР.

Ердоган затримався у Порошенка на три години

У Київ з офіційним візитом прибув президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Урочиста церемонія зустрічі відбулася біля АП. Замість передбачених протоколом 45 хвилин діалог у форматі "теа-а-тет" між главами України та Туреччини тривав понад три години.

Порошенко у ПАРЄ говорив про мови, суд та Крим

Президент України Петро Порошенко виступив на засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи. Однією з найгостріших тем був новий український закон "Про освіту". Гарант переконував, що в державі є всі умови для вивчення інших мов.

Точка неповернення: пенсійна реформа запрацювала

11 жовтня набув чинності закон, що передбачає осучаснення пенсій. Близько 9 млн пенсіонерів повинні отримати підвищення. КМУ затвердив план заходів щодо впровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Влада не виконує вимоги медиків – ті готуються до протестів

Медичні працівники України висунули низку вимог уряду та парламенту. Система охорони здоров’я є недофінансованою на 40-50%. Медики вимагають відійти від "зрівнялівки" й забезпечити єдиний підхід в оплаті праці. Вони не виключають нових акцій протесту.

Футбольні фанати побили нардепа

Ультрас ФК "Дніпро" на стадіоні побилися із вболівальниками СК "Дніпро-1". Під час інциденту постраждав нардеп Юрій Береза. Побитий парламентарій закликав повернути поліцію до охорони порядку на стадіонах, а ФФУ та ПФЛ попросив розглянути інцидент.

Пенсійну реформу недопрацювали: чиї права зараз незахищені

Міністр соцполітики Андрій Рева вважає, що накопичувальна загальнообов'язкова пенсійна система має бути недержавною. На думку чиновника, внески до такої системи доречніше було б сплачувати працівникам, а не роботодавцям.

Влада не робить висновків з трагедій на військових арсеналах

Держава поки не створила дієвий механізм компенсації збитків цивільного населення, що постраждало від вибухів на артскладах. Мешканці прилеглих до складів боєприпасів населених пунктів залишаються сам на сам із розбитими будинками та спаленим майном.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram