Проблеми з опаленням пообіцяли ще до старту сезону
Загрузка плеера...

Міська влада Києва визначила 16 жовтня датою старту опалювального сезону. Відповідне розпорядження міського голови вже підписано. У КМДА повідомили, що підключення житлових будинків відбуватиметься незалежно від форм власності, а от керівникам підприємств і адмінустанов треба подати заяву для отримання тепла.

Об'єкти соціальної сфери почали підключати до мережі 9 жовтня. Проте в "Київенерго" вже заявили про проблеми. Енергогенеруюча компанія запевняє, що через різницю тарифів терпить мільйонні збитки. Тут пояснили, що купують природний газ за ціною близько 8 тисяч гривень за кубометр, а закладені на виробництво тарифи становлять близько 5 тисяч. Таким чином, як стверджують у компанії, до кінця року їх збитки становитимуть більш ніж півмільярда гривень. Механізм компенсації не напрацьовано, а отже, постраждати може саме якість теплозабезпечення. У компанії поскаржились на бездіяльність Кабміну і НКРЕКП.

Про необхідність підвищення тарифів на газ вже заявляли у "Нафтогазі". Крім того, збільшити вартість палива закликають і у МВФ, нарікаючи на те, що ціна газу має бути ринковою. Тим часом у Кабміні запевняють, що не бачать підстав для зміни тарифів.

Нагадаємо, що кияни вже постраждали від проблем "Київенерго" влітку, коли через заборгованість компанії перед "Нафтогазом" було зупинено роботу ТЕЦ-6. Після завершення цього опалювального сезону влада столиці планує розірвати договір з "Київенерго" і знайти нового постачальника тепла.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram