В столиці провалили скандальні перейменування
Загрузка плеера...

У четвер Київрада "декомунізувала" одразу 10 вулиць та одну площу, проте найбільш скандальні перейменування залишили на нещасливу п’ятницю, тринадцяте. Депутати вирішували, чи давати нинішньому проспекту Героїв Сталінграда ім’я композитора та основоположника вітчизняної естрадної музики Володимира Івасюка, а замість бульвару Дружби Народів нанести на карту бульвар на честь ідеолога українського самостійництва Миколи Міхновського.

Зазначимо, що обидва випадки насправді некоректно розглядати як виконання закону про засудження більшовицького режиму. Документ дозволяє не змінювати назви об’єктів, пов’язаних з подвигами часів Другої світової війни. А концепцію "дружби народів" не можна вважати суто радянською.

Судячи з усього, частина обранців усвідомлювали це та відмовилися підтримувати суперечливе рішення. Для ухвалення постанови не вистачило одного голосу. Після провалу перейменування члени фракції ВО "Свобода" заблокували трибуну.

Окрім проспекту Героїв Сталінграда та бульвару Дружби Народів без змін залишається вулиця Московська, якій хотіли дати ім’я учасника АТО Дмитра Годзенка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram