Омеляна звинуватили у незаконному збагаченні
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Чиновника підозрюють у незаконному збагаченні та внесенні недостовірних даних до електронної декларації.

Детективам НАБУ вдалося встановити, що будинок, у якому проживає сім’я міністра, не може на законних підставах належати двоюрідній племінниці його дружини, оскільки дівчина не отримувала доходів, які дозволили б їй придбати маєток. Вартість нерухомого майна, нібито наданого Омеляну у користування родичкою, складає 7 мільйонів гривень.

Окрім цього, чиновник не вказав у своїй декларації автомобіль BMW X5, ринкова ціна на який становить 1 мільйон 600 тисяч у національній валюті. Правом власності на транспортний засіб володіє брат міністра, проте з 2015 року користується ним саме Володимир Омелян.

Зауваження слідчих також викликала інформація про готівкові заощадження очільника Мінінфраструктури. Він має 90 тисяч доларів та 25 тисяч євро, а його дружина зберігає у банку ще 70 тисяч американських "зелених". При цьому сума доходів подружжя за останні п’ять років значно менша цих показників у гривневому еквіваленті.

На час досудового розслідування суд надав детективам доступ до номера мобільного телефону підозрюваного. Сам Омелян будь-які порушення зі свого боку заперечує та переконує, що надасть НАБУ докази своєї невинуватості.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram