Підозрюваний у хабарництві Будник повернувся на посаду
Загрузка плеера...

Начальник департаменту охорони Національної поліції Сергій Будник, якого наприкінці серпня затримали за підозрою у корупції, повернувся до роботи.

На час розслідування рішенням суду Будника було відсторонено від посади. Адвокати чиновника вирішили оскаржити рішення. Апеляційний суд Києва підтримав захист і скасував ухвалу.

У Генеральній прокуратурі впевнені, що судове рішення може зашкодити слідству. Правоохоронці вважають, що Будник може використовувати своє становище для того, щоб завадити слідству. Повернувшись до роботи, чиновник отримає ресурс для підробки документів або впливу на свідків.

Проте в Апеляційному суді зазначають, що обвинувачення не змогло довести реальність цих ризиків. Служителі Феміди заявили, що прокурори використовують не докази, а власні припущення. Крім того, повернення Будника на посаду пояснили його конституційними правами, а саме тим, що він, як і решта громадян, має право на оплачувану працю.

Нагадаємо, 22 серпня поліція повідомила про затримання чиновника під час одержання 96 тис. грн. За тиждень він вийшов під заставу, внісши 128 тисяч. Правоохоронці вважають, що керівник департаменту поліції систематично отримував додаткові гроші за надання послуг з охорони.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram