Фірма нардепа Рибалки торгує з агресором
Загрузка плеера...

Служба безпеки України за поданням Міністерства економічного розвитку та торгівлі перевіряє інформацію про порушення заборони поставки вітчизняних товарів на тимчасово окуповані території. У ігноруванні постанови уряду підозрюють виробника снеків S.Group, продукція якого помічена у Криму та на непідконтрольній частині Донбасу. Корпорація належить родині народного депутата з фракції "Радикальної партії" Сергія Рибалки.

Це вже не перший випадок, коли бізнес-активи соратника Олега Ляшка підозрюють у протиправній діяльності. За інформацією журналістів, низка брендів S.Group зареєстровані на тих самих офшорах, що й торгові марки країни-агресора. До того ж, виявляється, що Президент Петро Порошенко – не єдиний український політик, що має чи мав виробничі потужності у російському місті Липецьк. Тамтешня фабрика снеків через ті самі офшори пов’язана з бізнесом пана Рибалки.

Тож поки "радикали" у Верховній Раді цинічно голосують за безперспективний закон про реінтеграцію Донбасу, їх колега спокійно торгує з окупантами та лояльними до них жителями Криму та фейкових республік.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram