Матіос не хоче змін до КПК
Загрузка плеера...

Законопроект про внесення змін до низки кодексів, які запускають судову реформу, підписувати не можна. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Зміни до КПК, які зруйнують слідство правоохоронних органів та обмежать права громадян, підписувати не можна! Не полишаю надії, що голова ВР України Парубій одумається і не придумуватиме "ноу-хау" в частині "здійснення редакційного та техніко-юридичного доопрацювання", а фактично переписування окремих норм Закону", – акцентував Матіос.

Він додав, що підписання змін до Кримінально-процесуального кодексу становитиме склад злочину.

Також голова Військової прокуратури України поінформував, що вже звернувся до всіх керівників правоохоронних органів та ректорів юридичних вишів і Академії правових наук, закликавши їх підтримати його позицію.

Зазначимо, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила законопроект про внесення змін до низки кодексів, який запускає судову реформу. Слідом за цим деякі депутати та юристи заявили, що до цього законопроекту було внесено шкідливу поправку, яка дозволить уникнути покарання колишнім членам "Партії регіонів", автором якої став "радикал" Андрій Лозовий.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram