США та Ізраїль припиняють членство в ЮНЕСКО
Загрузка плеера...

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури, відома за абревіатурою ЮНЕСКО, втрачає двох своїх членів. Сполучені Штати Америки заявили про вихід з організації, що буде остаточно оформлений до кінця 2018 року. Буквально через кілька годин після виступу речниці Державного департаменту США Хізер Науерт про аналогічний крок з боку своєї держави повідомив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Припинення членства Держдеп пояснює двома причинами. По-перше, участь в ЮНЕСКО обходиться країні надто дорого – щорічний внесок становить близько 70 мільйонів доларів. По-друге, організація займає антиізраїльську позицію, з чим президент Дональд Трамп та його адміністрація рішуче не погоджуються. При цьому остаточно розривати стосунки США не прагне, зберігаючи за собою статус спостерігача.  

Біньямін Нетаньяху привітав рішення американського уряду та назвав його "сміливим і моральним". Прем’єр вважає, що ЮНЕСКО, цитуємо, "перетворилося на театр абсурду". Політик переконаний: замість того, аби зберігати історію, організація спотворює її.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram