Національну інвестраду за рік таки затвердили
Загрузка плеера...

Петро Порошенко затвердив склад Національної інвестиційної ради. Формування органу тривало більше року. Відповідний Указ Президента уже набув чинності.

До складу інвестради увійшли 28 осіб. Більшість – стратегічні інвестори, представники українських та міжнародних бізнес-корпорацій. Одинадцять осіб представляють владу. Інвестиційну раду очолив Петро Порошенко, разом з ним до консультаційного органу увійшли спікер парламенту, прем'єр-міністр, два представники адміністрації президента, п'ятеро очільників профільних міністерств, та колишній голова АП Борис Ложкін.

Зазначимо, у серпні 2016 року Ложкін залишив посаду керівника Адміністрації президента та очолив інвестиційну раду. Тоді ж чиновник пообіцяв залучити близько п'яти мільярдів доларів інвестицій. Щоправда, підготовка президентського указу розтяглась більш ніж на рік, і у 2017 році орган не провів жодного засідання. Проте у Адміністрації Президента запевнили, що бюджетні кошти у цей період на забезпечення інвестради також не витрачали.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram