Київрада продовжує хаотичну "декомунізацію"
Загрузка плеера...

Столична влада продовжує зачищати місто від назв, пов’язаних із радянською епохою. Київрада на засіданні 12 жовтня перейменувала одразу 10 вулиць та одну площу. Деякі з пропозицій профільної комісії, радо прийнятих депутатами, викликають певні запитання.

Зокрема, незрозуміло, чим завинив перед членами дорадчого органу поет Василь Лебедєв-Кумач, автор слів відомої пісні "Священна війна". Вулиці на його честь вирішено було дати нове ім’я – вченого-механіка Миколи Голего. Певний подив викликає і відмова від вшанування пам’яті журналіста та письменника-антифашиста Ярослава Галана. Замість нього увіковічать ім’я президента Карпатської України Августина Волошина.

Втім, є серед перейменувань і цілком виправдані. Зокрема, вулиця Дніпродзержинська зникла з мапи, оскільки такого міста в Україні більше не існує. Її нова назва – Кам’янська. А Інтернаціональна площа відтепер носитиме ім’я дисидента, правозахисника, літературознавця та перекладача Валерія Марченка. Впродовж 20 років він мешкав зовсім поруч з цим місцем, за адресою вулиця Данила Щербаківського, 72.

Загрузка...
Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?