Корупційний скандал в Міноборони набирає обертів
Загрузка плеера...

У рамках розслідування розкрадання в Міноборони 149 млн грн слідчі затримали чотирьох високопосадовців. Йдеться про заступника голови Міноборони Ігоря Павловського, керівника департаменту держзакупівель Володимира Гулевича, начальника відділу організації постачання паливно-мастильних матеріалів Бориса Малиша і старшого інспектора відділу аудиту у сфері держзакупівель і моніторингу цін Володимира Шемовнева.

Слідчі стверджують, що ці чиновники Міноборони причетні до корупційної схеми під час закупівлі палива в компанії "Трейд Коммодіті".

Із боку комерсантів у протиправній діяльності НАБУ і САП підозрюють офіційного власника та директора компанії Вадима Майка і неформального керівника Володимира Гарькавого. За неофіційними даними, цим особам вдалося втекти за межі України.

У компанії "Трейд Коммодіті" наголошують, що категорично не згодні з обвинуваченнями НАБУ, вони сприятимуть пошуку істини у справі про цей тендер. Підприємці готові ініціювати публічну дискусію із залученням експертів та учасників паливного ринку.

За деякою інформацією, "Трейд Коммодіті" і раніше фігурувала у кримінальних провадженнях за ухиляння від сплати акцизу та формування податкового кредиту через фіктивні фірми.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram