ПАРЄ готується зняти санкції з Росії
Загрузка плеера...

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, яка фактично дозволяє скасувати політичні санкції проти Російської Федерації. Віднині ПАРЄ заборонено продовжувати будь-які обмеження щодо Росії без згоди держав-членів. Таким чином, делегація країни-агресора може повернутися до сесійної зали уже на початку наступного року.

Найцікавіше те, що голосування за вкрай негативний для нас документ відбулося майже одразу після виступу Президента України Петра Порошенка. У своїй промові гарант наголошував на необхідності спільно протистояти Росії на європейській політичній арені. Очевидно, аргументи Порошенка депутатів не переконали. Більш того, ПАРЄ провалила практично всі поправки, які українська сторона намагалася внести до резолюції.

Незважаючи на це, постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба намагається приховати дипломатичну поразку глави держави. За його словами вітчизняним ЗМІ, цитуємо, "не треба розганяти зраду", оскільки нібито "вірогідність повернення Росії до ПАРЄ поки дорівнює вірогідності неповернення". Окрім того, Кулеба переконує громадськість, що саме виступ Президента "зашкодив сценарію русофілів". Це твердження краще залишити без коментарів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram