Луценко поставив ультиматум прокурору АТО
Загрузка плеера...

Наприкінці вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового очільника Військової прокуратури АТО. Ним став уродженець Мукачева Олег Ціцак. Не минуло й кількох тижнів – а начальник ГПУ вже погрожує своєму підлеглому відставкою.

Перебуваючи з робочим візитом на Закарпатті, Юрій Віталійович заявив, що вимагає від Ціцака до кінця року оголосити підозри усім причетним до розкрадання коштів у зоні бойових дій. Мова йде про проект другої оборонної лінії, на зведенні якої було вкрадено величезну кількість будівельних матеріалів та грошей, виділених з бюджету на їх закупівлю.      

Луценко зазначив, що Ціцак проявив себе з кращого боку під час служби у рідному регіоні, викривши корумпованих митників. Подібної ефективності генпрокурор вимагає від посадовця і на новому місці роботи. Екс-голова парламентської фракції "БПП" попереджає: будуть підозри – Ціцак працювати й далі, не буде – цитуємо, "вилетить, як і попередній прокурор".

На посаді військового прокурора АТО останнім часом й справді ніхто довго не затримується. Попередник Ціцака Олег Сенюк був звільнений через чотири місяці після призначення. А проти Костянтина Кулика взагалі порушена справа стосовно незаконного збагачення. Щоправда, особливого прогресу у цьому провадженні правоохоронцям та служителям Феміди досягнути не вдалося.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram