Угорщина розпалює закарпатський сепаратизм
Загрузка плеера...

Конфлікт між Угорщиною та Україною, спровокований прийняттям нової редакції Закону "Про освіту", починає загрожувати територіальній цілісності нашої держави. Міністерство закордонних справ Угорщини повідомило українському посольству про акцію "Самовизначення для Закарпаття", проведення якої 13 жовтня у Будапешті заплановане однією з неурядових організацій. Дипломатичне відомство країни-сусіда, очевидно, не має наміру перешкоджати цьому заходу.

Вітчизняне МЗС відреагувало на цю інформацію нотою протесту з вимогою негайно заборонити відверту провокацію. Про це на своїй сторінці у Twitter написав очільник Міністерства Павло Клімкін. Урядовець звинувачує офіційний Будапешт у підтримці сепаратизму.

Позицію Угорщини також розкритикував колишній міністр закордонних справ Швеції, один з найбільших апологетів України в ЄС Карл Більдт. За словами екс-чиновника, уряд Віктора Орбана, цитуємо, "грає у ту ж брудну гру, що й зі Словаччиною та Румунією". Більдт наголошує на тому, що погрози Угорщини переглянути Угоду про Асоціацію не мають під собою ґрунту, оскільки вплинути на домовленості між Києвом та Брюсселем вже неможливо.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram