Активи корупціонерів продавати поки не можуть
Загрузка плеера...

У Національному агентстві з питань розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, під кінець жовтня пообіцяли взятись за продаж арештованого майна корупціонерів. Про це заявив очільник Нацагентства Антон Янчук.

Зараз відомство не може повноцінно працювати з ресурсами, адже юридичні механізми ще не налагоджено. Управління активами передбачає або їх продаж, або ж передачу менеджеру. У агентстві не вирішують, як саме поводитись з майном корупціонерів. Відповідне рішення ухвалюють суди.

Офіційно Нацагентство було створено ще у лютому минулого року, проте справжня робота, за словами Янчука, розпочалась тут лише місяць тому. Очільник організації пояснив такий розтягнутий запуск браком коштів та бюрократією. Зокрема, агентство з розшуку активів ще не має повного доступу до реєстрів Нацбанку, силових структур і судових рішень.

Крім того, роботу гальмує і брак кадрів. Антон Янчук повідомив, що штат агентства укомплектований менш ніж на половину. Зі 130 вакансій зайнято лише 53.

Нагадаємо, 6 жовтня головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що заарештовані активи колишнього міністра Олександра Клименка передано Нацагентству. Йдеться про нерухомість загальною вартістю понад 900 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram