Росія краде дані за допомогою антивірусу
Загрузка плеера...

Американські ЗМІ повідомляють, що співробітники ізраїльської розвідки отримали докази використання російськими хакерами популярного антивірусного програмного забезпечення для крадіжки важливої інформації. Мова йде про розробку корпорації "Лабораторія Касперського".

Ізраїльтяни виявили у мережі антивірусу інструменти для зламу систем, які раніше були у розпорядженні виключно американського Агентства національної безпеки. Викрадення коду відбулося у 2015 році. Проте заборона на використання продукції "Лабораторії Касперського" у державних установах США була введена лише місяць тому. Американські спецслужби пояснюють таку повільну реакцію тим, що донині вони могли лише припускати наявність зв’язку між антивірусом та кіберзагрозами. Тепер завдяки ізраїльським колегам Агентство нацбезпеки переконане у необхідності блокування "Касперського".

Зазначимо, що, на переконання експертів, хакерські атаки на Сполучені Штати, Францію, Німеччину, Велику Британію та Україну – справа рук російського уряду. У Москві подібні звинувачення традиційно цинічно спростовують.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram