Українці будуть пахати, як раби
Загрузка плеера...

Окрім змін у пенсійній системі, які з 11 жовтня набули чинності, на українців чекає низка нововведень у трудовому законодавстві. Новий Трудовий кодекс, який розроблений урядом і прийнятий у першому читанні, уже готовий до другого. Наразі у проект закону внесено більше тисячі поправок.

Лідія Ткаченко, Інститут демографії та соціальних досліджень НАНУ:

"Трудовой кодекс критикуют, что там много непрямых либо отсылочных норм, часто ссылки на другой закон, конкретно неопределенный".

Із хорошого: тривалість відпустки збільшується з 24-х до 28-ми календарних днів, передбачені короткострокові випробувальні терміни, пільги військовим, переселенцям, а також молодим батькам. У законопроекті передбачене поняття професійного росту, завдяки якому працівника переводитимуть на вищу посаду, відповідно і збільшуватимуть зарплату. Українцям, які трудяться у спекотний період чи спекотних приміщеннях, надаватимуть полуденний відпочинок. Водночас кількість травневих вихідних скоротиться на один день.

Проте, на переконання значної кількості експертів і представників профспілок, новий Трудовий кодекс може зробити з українців рабів. Зокрема, тому що цей законопроект надає роботодавцю одноосібну владу на ухвалення нормативних актів.

Олег Верник, голова Всеукраїнської незалежної профспілки:

"Нормативний акт роботодавця є найбільшою загрозою для балансу сторін соціального діалогу. Нема жодного балансу. Цей закон – односторонній, грає на користь виключно на користь роботодавців, а люди найманої праці програють".

Окрім того, новим Трудовим кодексом передбачено, що начальник матиме право перевести співробітника на інше місце роботи без згоди підлеглого. Водночас чиновники пропонують розширити перелік підстав для відсторонення від роботи.

Серед основних, у новому Трудовому кодексі зазначено, що роботодавець може звільнити підлеглого через незадовільний стан його здоров'я, втрату ним права на керування транспортними засобами, якщо це обумовлено трудовим договором. Залишитися без роботи, згідно з законопроектом, ризикують і ті, хто втратив працездатність, або особи, які відмовилися від щеплення чи медогляду. Звільнити можуть навіть людей, які перебували у контакті з "інфекційними хворими". І це далеко не весь перелік змін, які очікують на українців.

Найбільше занепокоєння в експертів та суспільства викликає велика кількість підстав для звільнення найманих працівників. Якщо відповідальності роботодавця у документі присвячено тільки п’ять статей, то відповідальності працівника – цілий розділ. Натомість норм щодо стимулювання й заохочення підлеглих – крихти. На думку фахівців, це може призвести до маніпуляцій та неоднозначного трактування норм законопроекту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram