Політики ведуть "війну за Facebook"
Загрузка плеера...

Те, що нинішня українська влада намагається контролювати вітчизняний медіа-простір – далеко не новина. Політичні сили поза парламентською коаліцією неодноразово заявляли, що на центральні телевізійні канали їм зась – такі вказівки надходять з Адміністрації Президента. Тож центром їх агітаційної діяльності стає інтернет, а особливо соціальна мережа Facebook, обмежити користування якою ані глава держави, ані його соратники поки не здатні.

До прикладу, члени партії Юлії Тимошенко "Батьківщина" нещодавно отримали вказівку максимально активізуватися онлайн. Кожному соратнику леді Ю необхідно за короткий строк набрати щонайменше 1000 друзів чи підписників.

До речі, самій Юлії Володимирівні теж слід було б поліпшити свої показники. У Facebook її сторінку вподобали 136 тисяч користувачів. Для порівняння: за Володимиром Гройсманом стежать майже 200 тисяч українців, а Петро Порошенко має 665 тисяч фоловерів. Фаворит "війни за Facebook" – Міхеїл Саакашвілі з 950 тисячами "лайків". Але тут варто зазначити, що левову частку цих вподобань він отримав під час незаконного перетину кордону України. Тоді прес-служба екс-губернатора поширювала актуальну інформацію саме через його акаунт у соціальній мережі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram